top of page

Young adults @WaseGolf

Updated: Jan 28, 2022
We willen de werking rond de young Adults eens wat meer leven inblazen. Onze jeugd heeft een eigen werking. Onze mannen komen op tijd en stond samen en de vrouwen hebben hun woensdagavond. Ook de senioren hebben hun eigen werking, maar onze young adults werden een beetje aan hun lot overgelaten. Daar willen we nu wat verandering in brengen.


Alle leden van WaseGolf tussen de 21 en 35 jaar kunnen zich toevoegen tot de young adults. Praktisch beginnen we al met een whatsapp groep. Het is dan ook de bedoeling om door het jaar allerlei activiteiten te organiseren voor deze groep. Dat kunnen kleine wedstrijdjes op de club zijn, alsook eens naar een andere club op verkenning gaan of gewoon wat chillen in ons clubhuis.


Wil je op de hoogte blijven van de activiteiten, dan kan je inschrijven via deze link of QR-code:

137 views

Commentaires


bottom of page