top of page

Nieuws van Juniors Captain Kathy

Onze Juniors captain Kathy heeft geweldig nieuws om te delen!


(Foto gemaakt door Ann Coppens)


Het aantal jeugdleden in onze club is gestegen !

We zijn verheugd om te zien dat steeds meer jonge spelers de weg naar onze club vinden en we willen graag de inzet en het enthousiasme van onze jeugdleden benadrukken. Onze jeugdcaptain heeft samen met het Sportcomité (SPOCO) een fantastische werking opgezet voor onze jeugdspelers. Zo organiseren zij wekelijkse groepslessen op zondag waarin onze jeugdspelers hun vaardigheden kunnen verbeteren en zichzelf kunnen uitdagen. Maar dat is nog niet alles : wij organiseren ook regelmatig uitstapjes en stages om onze jeugdleden verder te laten groeien en te inspireren. Bovendien nemen wij deel aan wedstrijden of gaan wij op verplaatsing golfen om onze spelers kennis te laten maken met andere golfbanen op competitief niveau. Wij zijn erg blij dat onze inspanningen hun vruchten afwerpen en dat wij steeds meer jonge spelers kunnen verwelkomen in onze golfclub. Als u nog jonge spelers kent die geïnteresseerd zijn in het ontdekken van de golfsport, nodig hen dan gerust uit op Zondag om te komen kennismaken met onze club.


Stuur even een mailtje naar juniorscaptain@wasegolf.be om te bekijken wanneer het best past. Wij zien uit naar een geweldig seizoen voor onze jeugdleden en wensen hen veel succes bij hun golfavonturen.


137 views

תגובות


bottom of page